EEG w czasie leczenia depakiną

Witam, prosiłabym o pomoc w rozszyfrowaniu wyniku EEG. Badanie wykonano w czuwaniu w czasie leczenia depakiną. Czynność podst. alfa 9-11 c/s o ampl. do 40 uV. Obustronnie w odprowadzeniach czołowych obecne nieliczne fale ostre i pojedyncze zespoły fali ostrej - fali wolnej. Przewaga prawostronna. Hv i Fs nie nasilają zmian. W Fs wodzenie rytmu. Rz obecna. Chciałabym jeszcze zapytać czy w związku z takim zapisem może dojść do atatku epilepsji? Co oznacza Fs? Dziękuję za odpowiedź.

Niewielkie zmmainy napadowe w opisie EEG
Prosze przedyskutować z NEUROLOGIEM LECZĄCYM
Fs=fotostymulacja, uzywana do zbadania odpowiedzi EEG na czynnik prowokujący czynność napadową, w tym wypadku na Fs
Hw= hyperwentylacja