Efekt jo-jo po diecie Dukana

Witam mam 24 lata i 153 wzrostu . Miałam pracę siedząca i był okres kiedy waga stała na 60 kg . Przeszłam na dietę kapuściana i w tej chwili jest 56 ale chciała bym te 6 kg zgubić . Odzywam się zdrowo ćwiczę ale jest brak efektów. Przeszłam na dukana .chciała bym dowiedzieć się jak nie dopuścić do efektu jojo

Dzień dobry.
Odradzam stosowania diet typu Dukan. Jest to dieta niefizjologiczna, która pogarsza prace m.in. wątroby i nerek. Najczęściej powoduje spadek masy ciała, ale również jej ponowny wzrost.
Polecam zapoznać się z ogólnymi zasadami prawidłowego żywienia, które można znaleźć w poniższej zakładce http://diet-coaching.xaa.pl/jestes-tym-co-jesz-zadbaj-o-swoje-zdrowie-wyglad/ Zapraszam do zadawania pytań.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska