Efekty ćwiczeń odchudzających

Czy ćwicząc czasami 2 razy w ciągu dnia np. 3 dni w tygodniu, a pozostałe 3 dni ćwiczyć 1 raz w ciągu dnia nie osiągnę lepszych efektów? Np. przed południem 50 min wolnego truchtu, a po południu 40 min roweru lub cardio?

Wszystko zalezy od tego na jakim poziomie jest nasza kondycja. Warto pamiętać o tym, że ciągły wysiłek fizyczny bez czasu na rekonwalescencje nie jest dobrym rozwiązaniem bo doprowadza do mikrourazów, a w ostateczności do kontuzji, które wykluczą nas na dłuższy czas. Napisała Pani lepsze efekty - mamy na myśli redukcje tkanki tłuszczowej, wzrost kondycji i wytrzymałości, rzeźba? Każdy może mieć inny cel. Proszę doprecyzować brakujące kwestie i wtedy można będzie coś wiecej powiedzieć. Ważna w tym wszystkim jest też dieta, która stanowi 70% sukcesu.