Efekty po laserowym usunięciu rumienia

Witam , 3 dni temu poddawalem się zabiegowi usuwania rumienia laserem cutera exel v , jak narazie minęła mi znaczna opuchlizna a efektów wizualnych brak , stąd też moje pytanie co może być tego powodem ? Czy poprostu potrzeba więcej czasu , dodam że jestem dość mocno rozczarowany :(

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza dermatologa i kierować sie jego zaleceniami. Podane dane sa niewystarczające aby moc sie wypowiedziec.