Efekty tabletek odchudzających Liposuction

witam pisze do Państwa w sprawie tabletek odchudzajacych Liposuction? wiem ze na Państwa stronie jest on reklamowany .ale czy warto go kupic pod względem zdrowotnym ? nie mowie tu absolutnie o efetkach . czy poprostu jego składniki sa zdrowe. bede wdzieczna za informacje

Witam Panią,

Osobiście jestem za bezpiecznym i standardowym procesem odchudzania, czyli połączeniem zdrowej diety oraz aktywności fizycznej.
Podczas całego etapu redukcji wagi powinna ,,nauczyć się'' Pani zdrowych nawyków żywieniowych.
Czasem nawet niewielkie zmiany w diecie powodują że chudniemy. Dieta nie powinna kojarzyć się z głodówką i łykaniem różnego rodzaju suplementów diety a stać się zdrowym stylem życia, który zostanie do końca życia.

Suplement Liposuction Original Weight ponoć działa, jednak jest to nowość na rynku i nie wiadomo jakie będą skutki jego stosowania na dłużą metę. Negatywne skutki mogą pojawić się nawet po kilku latach. Nie jest powszechnie dostępnych dostatecznie dużo informacji na temat składu i działania danego suplementu.
Wiadomo jedynie iż dany produkt wpływa na zwiększone wydzielanie hormonu noradrenaliny, który odpowiedzialny jest za chudnięcie. Nie jest znana także jego receptura i dokładny skład. Wszystko chronią patenty produkcyjne. Z tego względu nie odpowiem Pani konkretnie na pytanie czy produkt jest bezpieczny.

Uważam jednak że zażywając dany preparat niczego sie Pani nie nauczy i nie popracuje nad zdrowymi nawykami żywieniowymi. Suplement kiedyś się skończy a Pani nie zmieni nic w swojej diecie więc waga znów będzie rosła. Przecież nie będzie go Pani przyjmowała do końca życia. Moim zdaniem w odchudzaniu nie o to chodzi. Zbyt szybkie odchudzanie najczęściej kończy się efektem jo-jo, źle wyglądającą skórą, która nie nadąża się wchłaniać, utratą jej jędrności i elastyczności oraz osłabieniem organizmu. Jeżeli chudnie Pani wolniej to i skóra ładnie się regeneruje.

Jeżeli mam być szczera to nie inwestowałabym w tego typu suplementy. Zadbałabym o pełnowartościową dietę a spadki wagi które będą się pojawiać zmotywują Panią do dalszego działania.

W razie dodatkowych pytań lub chęci ułożenia indywidualnej diety dostosowanej do Pani dziennego zapotrzebowania oraz stylu życia zapraszam na konsultację lub zachęcam do kontaktu

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl

Pozdrawiam serdecznie
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk