Egzema i problemy ze wzdęciami oraz wyniki markerów nowotworowych

Witam,od malego zmagam sie z egzema oraz problemami z ukladem pokarmowym.Aktualnie mam 19 lat i problem z ogromnymi wzdeciami. Mialam robione badanie kalu,ktore wykazalo, ze bakteria, ktora chroni mnie przed rakiem jelita grubego jest wyniszczona. Lekarz zlecil mi dwukrotne badanie CEA i CA 19.9. Miesiac temu wynik CEA wyszedl prawidlowy, jednak CA19.9-36.89. Miesiac pozniej wykonalam ponowne badanie i wynik CEA ponownie prawidlowy, zas CA 19.9 wyszedl 38.5. Powinnam miec powody do zmartwien?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie postępowanie.