Egzema i testy płatkowe

Mam problem z egzema zawsze mialam ale moje rece tera to jedna wielka rana. Robilam testy platkowe i nic nie wyszlo dodam ze mialam akurat wypryk czy to moglo zaklamac wynic , jak stwierdzic co powoduje u mnie taki stan , powtorzyc testy?

Aleksander Ropielewski

Testy płatkowe wykrywają konkretne substancje, które najczęściej wywołują alergię skórną. Wynik ujemny oznacza najpewniej, że dana substancja nie znalazła się w zestawie diagnostycznym.