Egzema na wewnętrznej stronie dłoni a odpowiednie maści

Witam mam na wewnętrznej stronie dłoni myślę ze to jest egzema , jest sucha pęka i swędzi . jaką maść moge na to zastosować..??

Witam! Przede wszystkim proszę używać dobrych kremów do rąk kilka razy dziennie, np. Cetaphil PS lub Kermuren Plus. Jeśli jednak zmiany są nasilone i nie ustąpią po tego typu kremach, trzeba będzie użyć leków recepturowych, które dobierze dermatolog. Pozdrawiam!