Ejakulacja podczas pettingu

Witam, dręczy mnie i moją dziewczynę pytanie. Po szukaniu odpowiedzi na dużej ilości stron nie uzyskałem dokładnych informacji. Mam 18 lat, jestem mężczyzną i uprawiałem z dziewczyna petting. Ona jest dziewicą. Podczas naszych wariacji byłem w bokserkach, a ona była bez bielizny. Ocierałem się o jej wargi, po chwili poczułem, że mam małą plamkę na bokserkach. To nie był wytrysk, tylko ejakulacja. Moja dziewczyna była 2 dni po miesiączce. Wyszło na to, że ma dni niepłodne. Wystraszyliśmy się oboje tego, bo wiemy że w tej małej ilości też są plemniki. Może dziwne pytanie, ale boimy się. Czy jest możliwość, iż plemniki przedostałyby się przez nasiąknięty materiał? I czy możliwe by było zajście w ten sposób w ciąże? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Ejakulacja oznacza to samo, co wytrysk. To, co Pan opisał, to był prawdopodobnie preejakulat. Ma Pan rację co do tego, że ten płyn zawiera niewielką ilość plemników - dlatego nie warto polegać na stosunku przerywanym. Teoretycznie może dojść do zapłodnienia podczas pettingu, jednak w praktyce zdarza się to rzadko. W opisanej przez Pana sytuacji ryzyko ciąży jest naprawdę małe.

Pozdrawiam!