Ekstrakcja korzeni zębów a zbieranie ropy i nieprzyjemny zapach

Witam.Dwa miesiące temu miałam robioną ekstrakcję korzeni zebów. Były to górne jedynki oraz prawa dwójka. Od 2008 roku mam założoną na górnych zebach koronkę porcelanową.Zeby przyklejone na prawej górnej 1 i 2 czasami odklejały się wtedy jechałam do pani protetyk, która mi je robiła aby je przykleiła. Od jakiś 3 lat zaczęły sie coraz większe problemy z okolicy tych zębów czuć roipę i nieprzyjemny zapach i smak zdjęcia nic nie wykazują a zabieg ekstrakcji nie pomógł. boję się o swoje zdrowie

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

niestety bez badania i kontroli radiologicznej trudno coś doradzić
warto zacząć od wizyty u periodontologa aby wykluczyć problem z dziąsłami i przyzębiem
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Konieczna będzie wizyta w gabinecie u lekarza dentysty - periodontologa. Przeprowadzi diagnostykę w kierunku chorób przyzębia i dziąseł. Na ich podstawie będzie można ustalić dalszy plan leczenia.