Ekstrakcja zęba pod narkozą

Witam 10 marca miałam wyrywaną dolną 8, pod narkozą. Założono mi szwy i tu właśnie pojawia się moje pytanie. Obok szwów jest taka mała dosyć dziurka ( od strony policzka). To miejsce mnie jako tak nie boli, jednak ćmi, że tak powiem ( średnio miłe uczucie). Dodatkowo pobolewają mnie inne zęby po tej stronie. Dodam, że zaczęłam płukać jamę ustną szałwią, ponieważ w szwy wchodziło jedzenie. Czy to normalne, że po takim czasie odczuwam jeszcze to ćmienie w miejscu rwania? Dziękuję za odpowiedź

Po większych zabiegach nie jest wskazane tzw. szczelne złożenie rany poekstrakcyjnej, a nawet w zależności od potrzeb wkładamy np. seton, żeby opóźnić gojenie. Po każdym zabiegu Pacjent jest informowany o terminie wizyty kontrolnej i o sposobie dbania o miejsce pozabiegowe. Sądzę, że u Pani szwy już powinny być usunięte, a rana przepłukana i ponownie zaopatrzona.