Eliminacja nadmiaru skóry po odchudzaniu

Mam 23 lata, w ciagu ostatnich 4 lat schudłam 51kg, regularnie ćwiczę i zdrowo się odżywiam. Od dziecka stosowałam leki sterydowe i hormonalne, po ich odstawieniu moja waga zaczęła spadać. Czy istnieją jakieś metody/zabiegi poza operacyjną plastyką brzucha, które pomogłyby mi pozbyć się nadmiaru skóry? Nie jest to wiszący fartuch, wyglądem przypomina fałdy z tłuszczem, jednak "puste" w środku, gdy się nachylam przypominają puste worki zwisające z brzucha. Przy wzroście 165 ważę 58kg.

Niestety....kiedy skóra "wisi" nie wydaje mi się, że jakikolwiek zabieg ją aż tak silnie obkurczy. Jeżeli jednak ma Pani czas i fundusze proszę wykonać 6 zabiegów Zaffiro. Efekt będzie widoczny po około 6 miesiącach.

Z poważaniem