Embolizacja tętniaka t. kręgowej z użyciem mikrospiral

witam rok temu 28,04,2014r mialam zrobiona embolizacjle tetniaka t. kregowej prawej z uzyciem mikrospiral, wszystko przebieglo bez powiklan. obecnie 24,03,2015 mialam zrobione angio-MR glowy i w wyniku pisze ze jest "waski ok. o wym. 2*1 mm sygnal przeplywu dochodzacy do tetniaka. po podaniu kontrastu nie ujawniono patologicznego wzmocnienia w obrebie worka tetniaka" co moze oznaczac ten przeplyw? czy to normalne po takim zabiegu, jak dlugo goi sie taki tetniak? jestem kobieta lat 26

To typowy obraz po tego rodzaju zabiegu w badaniu NMR. Gojenie jest już praktycznie zakończone, a obraz tego tętniaka prawdopodobnie już tak na stałe pozostanie. Proszę jeszcze z tym wynikiem skonsultować się z lekarzem, który wysyłał na to badanie.