Endometrioza i torbiele na jajnikach a płodność

Witam nazywam sie Katarzyna i mam 20 lat. W listopadzie ginekolog wykryl u mnie endomtrioze 12 mm i dwa male torbiele na lewym jajniku. Bralam Luteine 50 podjezykowa od 16dc-25dc i w czasie okresu Exacyl 2x2. 8 stycznia bylam na kontroli i z usg wyszlo ze endometrium zwiekszylo sie do 17mm , male torbiele z lewego jajnika zniknely ntomiast pojawil sie jeden duzy na prawym. Dostalam Luteinw 100 dopochowoa z zastosowaniem rano i wieczorem 16dc-25dc. Boje sie ze bede bezplodna. Pragne dziecka

Pani Katarzyno, proszę nie obawiać się bezpłodności, lekarz włączył leczenie z intencją pomocy a nie szkodzenia. Proszę optymistycznie nastawić się do tej terapii.