Endometrioza w 28. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 28 tygodniu ciąży. Mam endometriozę, podczas laparoskopii w marcu 2014 usunięto zrosty macicy z otrzewną przegrody pęcherzowo-macicznej, przeprowadzono koagulację ognisk endometriozy więzadeł krzyżowych i usunięto przezpochwowo guzka endometrialnego pochwy. Mimo wszystko po zabiegu guzki szczytu pochwy są dalej. Dodatkowo mam cukrzycę ciążową. Chciałam się dowiedzieć czy w tej sytuacji lepszym rozwiązaniem będzie CC czy naturalny poród (boję się jednak bólu przez guzki w pochwie)

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc odpowiedzieć na Pani pytanie konieczne jest badanie lekarskie. Proponuję udać się do ginekologa, po przeanalizowaniu całości historii medycznej i obecnych objawów będzie można określić odpowiednie postępowanie.