Endoprotezoplastyka cementowa kolana lewego typu Oxford

witam jestem 7 miesięcy po operacji endoprotezoplastyka cementowa kolana lewego typu Oxford.miałam 30 zabiegów rehabilitacyjnych kolano nadal boli a teraz ból bardziej się nasila i promieniuje aż do palców stopy,w kolanie cały czas coś strzela,miesiąc temu zdjęcie wykazało że wszystko w porządku mam tylko poluzowane więzadła.więc dlaczego tak bardzo boli.proszę o radę.mam 158 wzrostu i ważę 61 kg.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę końiecznie udac sie do lekarza ortopedy. Po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.