Energy drinki a przesunięcie miesiączki

Dzień dobry czy przez energy drinki zawierejace kofeine tauryne moze przesunac sie miesiaczka. biore tez euthyrox niestety nie biore go regularnie. czy to moze byc powodem przesuniecia sie miesiaczki?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przyczyn przesunięcia/opóźnienia miesiączki może być bardzo wiele. W opisanym przez Panią przypadku bardziej prawdopodobne wydają się być jednak zaburzenia funkcji tarczycy i nieregularne przyjmowanie Euthyroxu.