Enterococcus faecalis a antybiotyki

Jak walcZyc z tym entetocusem facelisem 2 lata juz sie mecze ostatnio z Antybiogramu tylko ampicilina moze pomoc dostałem amoksiklav i nie działa tylko powróciło jeszcze gorsze pieczenie cały czas jest zaczerwienienie i pieczenie i co mam dalej robic pomóżcie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego. Na podstawie aktualnego obrazu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.