Epilepsja a częsta złość

Mam problem z nerwami.bardzo czesto sir irytuje i denerwuje.nawet czepiam sie blachich spraw.jak z tym sobie poradzic tymbardziej ze jestem chory na epilepsje i nie moge zyc w stresie i sie denerwowac.

Piotr Jurczyk

Witam. Żeby rozpoznać źródło i mechanizm Pana złości poleceń udanie się do specjalisty - psychologa, który zdiagnozuje nieprawidłowe przejawy życia psychicznego i za proponuje postępowanie, wspierając się działaniami lekarza psychiatry. Takie objawy w przewlekłych chorobach, w tym padaczce, to nic niecodziennego, a także wymagaja leczenia, gdyż mogą pogorszyć przebieg schorzenia podstawowego. Pozdrawiam.