Epilepsja a odchudzanie

Ratunku mam 36 lat i mam spory brzuch bo lubię zjeść a kilka lat temu wypiłem 2 piwka i piłem sporo PEPSI ale choruję na jeden z rodzaju epilepsji i piwa nie mogę pić ale za to PEPSI piłem i jem tygodniowo paczkę chipsów a pije wodę niegazowaną smakową. Przez moją chorobę nie mogę uprawiać sportu bo to epilepsja naczyniowa tętnico-żylna. Co mam zrobić aby schudnąć chociaż 5 kg. aby ten brzuch zgubić ratujcie bo jestem stary kawalerem bo nie dość że choroba to jeszcze brzuch od PEPSI CHIPS i PIWA

PEŁNA KONSULTACJA Z INTERNISTĄ I DIETETYKIEM !
"piwa nie mogę pić ale za to PEPSI piłem i jem tygodniowo paczkę chipsów a pije wodę niegazowaną smakową. Przez moją chorobę nie mogę uprawiać sportu bo to epilepsja naczyniowa tętnico-żylna."
1. Odstawić wody smakowe i Pepsi i chipsy!!
DIETA BEZ CUKRÓW< NAPOJÓW< SŁODYCZY!!
Wystarczy zwykłą woda, nawet z kranu,
2. ZDROWA DIETA 4-5x dziennie: dużo warzyw, kasze, pieczywo gruboziarniste,
3. Regularna aktywność fizyczna, nawet szybki spacer co dzień po 20-30 minut; prosta gimnastyka .
OD ZARAZ !!! Pozdrawiam