Epilepsja i tętniaki

Witam czy ktoś mi pomoże bo walczę z chorobą tętniaków już od 22 lat mam jedną z rodzai epilepsji miałem 5 operacji ale nic nie dały tylko nie mówcie że mam pójść do neurologa albo neurochirurga bo jestem przez cały czas z nimi w kontakcie a nie mogą pomóc Miłosz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli specjaliści nie są w stanie Panu pomóc, tym bardziej nie jest to możliwe w ramach porady internetowej. Sugeruję, by postępował Pan wg zaleceń lekarzy prowadzących.