Epilepsja u 18-letniej osoby a wyniki badań

Witam, 3 miesiące temu zdiagnozowano u mnie epilepsję i zastosowano leczenie (lek Depakine chrono 500mg) proszę o opinii na temat opisu badania z 22 mają: Opis badania: W zapisie spoczynkowym występują wymieszane ze sobą średnio- i niskonapięciowe grupy fal alfa 8-9/s, theta 5-7/s i beta 16-19/s. Na tym tle zarejestrowano pojedyncze, synchroniczne ogólnione nad prawą półkulą fale ostre. Rz obecna. Hw i Fs nie nasilają zmian. Zapis ze zmianami uogólnionymi oraz o charakterze podrażnienia prawej

Lek. Tomasz Budlewski

A miała Pani EEG przed leczeniem? Najlepiej byłoby porównac oba badania. Nie wiem czy jest lepiej niż było nie widząc poprzedniego opisu. Proszę postępowac wg zaleceń lekarza.Zresztą ważne jest czy objawy ustąpiły lub się zmniejszyły a nie że w badaniach jest lepiej. Co Pani po tym że badania będą dobre, jeśli objawy nie ustąpią. Najważniejszy jest efkt leczenia w postaci złagodzenia dolegliwości.