Epilepsja u córki a problemy z nauką i stany depresyjne

Witam córka od 8 lat jest chora na epilepsję,przyjmuje leki neurotop i normeg ma ogromne problemy z nauką od dwóch lat ledwo przechodzi z klasy do klasy Czy przyczyną może być choroba ?Doszły do tego problemy emocjonalne czekamy na terapie psychologiczną ,po pierwszej konsultacji psycholog stwierdził że ma ona stany depresyjne które moga wywoływać ataki padaczki .Nie wiem co robić ,jak jej mogę pomóc ,proszę o poradę .

Witam,
skoro córka ma odpowiednią pomoc specjalisty,prosze tylko o umożliwienie sobie współpracy z nim i informacji,co i jak może Pani dla córki zrobić.Istnieje też dobry zwyczaj,by w przypadku osób nieletnich psychoterapią objęta była cała grupa obniesienia/rodzina/.Można więc zapytać,na ile psycholog przewiduje takie procedury i zaproponować je.Samodzielnie także można poszukać ośrodków prowadzących w/w formy pracy z pacjentem.Są b.skuteczne i pomocne Wam wszystkim.
W razie potrzeby zapraszam także do kontaktu.