Epithelioid spitz nevus z wyciętego znamienia

Witam! dostałam wyniki badania histopatologicznego wyciętego znamienia rozpoznanie: Epithelioid spitz nevus z tego co mowi lekarz to stan przed rakowy. dostałam skierowanie do chirurga onkologa w celu ewentualnie dociecia blizny. Moje pytanie jakie sa dalsze postepowania w takim przypadku, czy stan przed rakowy to rak ?rana mi sie po tym goiła średnio ale to przez to ze mi za wczesnie scignieto szwy i mi to sie rozeszło ale teraz juz sie zrobił strupek :) pozdrawiam :)

Stan przedrakowy , jak sama nazwa mówi - to nie rak! Znamię Spitza wymaga jednak kontroli onkologicznej , proszę zwrócić się do Centrum Onkologii w W-wie ze skierowaniem , które MUSI mieć nagłówek "Skierowanie do Poradni Chirurgii Onkologicznej Centrum Onkologii w W-wie" , zż