Epizody nerwic, lęków i niska samoocena

Dobry.Jestem dorosłym dzieckiem alkoholika , targany epizodami nerwic ( żadne hipochondrie , histerie i teatralność ) , lęków , niskich samoocen , rzadziej już depresji . Choruje od 10 lat , skrajna nieodpowiedzialność sprawiała ze nigdy nie kończyłem leczenia lub bagatelizowałem swój stan .Obecnie objawy somatyczne nie pozwalają mi normalnie żyć , czuje ze jestem gorsza 20% wersja siebie .Chce pokonać nerwice .Potrzebuje Pani pomocy . Wizyta już zamówiona .Czy trafiłem pod właściwy adres?

Jeżeli ma pan umówioną wizytę u konkretnego lekarza to proszę pilnie z niej skorzystać. Należy wdrożyć systematyczne leczenie, aby uzyskał Pan równowagę psychiczną. Życzę wytrwałości. Proszę zadbać o swoje zdrowie.

Witam,
Pewnie jestem wlasciwym psychologiem ale trochę daleko by pan miał jesli chodzi o wizyty. Mozemy jednak umówić się online, przez Skype, jesli to panu odpowiada. Jeśli jest pan zainteresowany, to proszę o kontakt mailowy: zuzastar@interia.pl
Pozdrawiam