Erekcja podczas całowania

Mam problem, ponieważ podczas całowania się z moją dziewczyną dostaję erekcji, oraz czuję, że każdy nawet niewielki nacisk na mojego członka może skończyć się wytryskiem. Jest to kłopotliwe, bo nawet nie mogę przytulić dziewczyny. Czytałem że w moim wieku (18l.) jest to normalne, jednak uważam inaczej, wkońcu mówimy tu o najzwyklejszym kontakcie, takim jak pocałunek, a niestety to może doprowadzić mnie do wytrysku. Dodam że problem pojawił się ok. 2 miesiace temu, wcześniej nie było tego czegos

Witam. Podczas podniecenia seksualnego jest to naturalna rekacja genitalna. Natomiast na podstawie przedstawionych przez Pana informacji trudno ocenić, czy może być to sytuacja przejściowa, czy też stan niepokojący, chorobowy, wymagający interwencji.
Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i ewentualne przeprowadzenie badań diagnostycznych.