Erekcja podczas zbliżenia

Od gimnazjum zacząłem się masturbować robiłem to codziennie. Ostatnio zaprzestałem tych praktyk definitywnie. Problem tkwi w tym że mając dziewczynę od 5 lat podczas pieszczot i zwykłych zbliżeń dochodzi u mnie do erekcji mimo że nie uprawiamy seku i nie planujemy tego aż do ślubu. Zaznaczę że to bardzo atrakcyjna dziewczyna która bardzo mnie podnieca i podczas zbliżeń wzrasta u mnie napięcie seksualne. Jak temu zaradzić, czego jest to wynikiem, czy obejdzie się bez wizyty u lekarza?

Proszę doprecyzować na czym według Pana polega Pański problem, co Pana niepokoi?
Czy chodzi o wzwód (erekcję) czy wytrysk?
Na czy polegają "zbliżenia"?
Pozdrawiam. JW

Dzień dobry!

Fakt, że ma Pan erekcję (wzwód) podczas pocałunków i pieszczot z dziewczyną jest całkowicie naturalne i prawidłowe. Świadczy o Pana dobrym zdrowiu. Nie wynika z wcześniejszej masturbacji.

Pozdrawiam!