Erosio glandularis partim epidermisata

Witam mogłabym prosić o przetłumaczenie? Erosio glandularis partim epidermisata cum dysplasia planoepithelii mediocris et foci parvi maioris gradus et koilocytosis

Witaminy w ciąży

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik badania histopatologicznego oznacza: Nadżerka gruczołowa, częściowo nabłonkowa z dysplazją płaskonabłonkową średniego stopnia, z obecnością ognisk dysplazji stopnia dużego i koilocytozą. Proszę udać się do ginekologa celem dalszego leczenia. Pozdrawiam.