Erotyczne zdjęcia i filmy byłej partnerki

Nagość eks partnerki. co pół roku znajduję zdjęcia obnażone eks partnerki ostatnio też firm erotyczny gdzie jego eks szczytowała w samochodzie.on twierdzi że to jego stare rzeczy (był z nią 1,5 r i nasza fascynacja sobą zakończyła ich związek).Po co mu erotyczne wspomnienia z byłego związku? Nasze życie erotyczne jest udane.Uwielbiam mojego partnera jestem silną osobowością samowystarczalną finansowo dominującą kobietą-czy to może być powodem jego zachowań? Był na terapi behawioralnej rok temu.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
A czy Twój partner ogląda te zdjęcia i filmy? Z jakiego powodu uczestniczył w terapii behawioralnej?
Pozdrawiam