Escherichia coli i bakterie w moczu w 18. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 18tyg. ciąży. W połowie listopada wszyły mi źle badania moczu, z posiewu wynikało Escherichia coli, został podany monural a potem Bioracef - wrażliwy. Po zakończonej kuracji 5 dniowa przerwa i kolejne badania i znów liczne bakterie i ph 8. Z czego to wynika? czy jest możliwe aby niskie położenie dziecka to powodowało? W chwili obecnej mam łożysko przodujące. A jutro idę na kolejny posiew w celu ustolenia co to za bakterie. Z góry dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam Teresa

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele,lecz jest to dość czesta przypadłość u kobiet w ciąży. Proszę koniecznie udac sie do lekarza prowadzacego ciąże.