Escitalopram przy przeziębieniu i zatkanym nosie

Pomocy, biorę lek escitalopram. Jestem przeziębiona i miałam zatkany nos, przez dwa dni brałam nasivin, ale to spowodowało, że teraz z nosa kapie mi jak z wodospadu, mam obdarty cały nos od wycierania, a najgorsze jest uporczywe kichanie. Kicham co pięć sekund, oczy mam całe czerwone i lekko opuchnięte. Przeczytałam na ulotce, że powinno powiadomić się lekarza o przyjmowaniu leków przeciwdepresyjnych i doczytałam, że może to być sk. uboczny. Co zrobić, żeby kichanie mi tak nie przeszkadzało?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może Pani spróbować jakiegoś leku z grupy antyhistaminowych, które są dostępne bez recepty.
Pozdrawiam