Esperal a nudności i podniesione próby wątrobowe

Witam. Od dwóch miesięcy mam wszyty esperal. Od ponad miesiąca mam nudnosci ,podniesione próby wątrobowe, które przed wszyciem były w normie i cały czas jestem zmęczony. Czy jest mozliwe że wszywka ma takie działania uboczne?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Nie jest to typowe działanie niepożądane, lecz może się zdarzyć. Gdyby to złe samopoczucie się utrzymywało to proszę udać się na kontrolę u lekarza. Pozdrawiam.