Estetyka zębów przy okoronowaniu

Witam, 6 miesięcy temu miałam okoronowane 4 pierwsze zęby góre aby poprawić estetykę( korony pełnoceramiczne). Niestety po 2 miesiącach kikut dwójki nie wytrzymał i złamał się-miałam założoną korone tymczasowa i wlokno szklane , nosze ja już 3 mies bo w międzyczasie musiałam mieć resekcje korzenia. w tym czasie miedzy jedynkami pojawila się diastema a spod zebow (3 okoronowanych) wydobywa się nieropzyjemny zapach - czy jest to wina lekarza? dlaczego pojawila się diastema i zapach spod koron?

Lek. dent. Bogdan Jaremczuk

bardzo złożony problem, konieczne wykonanie pantomogramu i badanie - dla oceny całości uzębienia
w jakim stanie są zęby boczne?
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Na podstawie samego opisu nie można stwierdzić co przyczyniło się do obecnego stanu. Konieczna diagnostyka w gabinecie stomatologicznym na podstawie historii oraz zdjęć RTG.