Etap operacji rozszczepu lewostronnego wargi górnej, podniebienia i wyrostka zębodołowego

Witam, jestem po rozszczepie lewostronnym wargi górnej, podniebienia i wyrostka zębodołowego. W chwili obecnej interesuje mnie korekcja wargi górnej, czyli wypełnienie szczeliny między górną wargą a dolną likwidacja blizny kształt wargi górnej. Czy te wszystkie trzy rzeczy wykonywane są podczas jednej operacji? Czy są robione kilkuetapowo? Pozdrawiam

Szanowna Pani,
W opisanej przez Panią sytuacji jedynie chirurg plastyczny jest w stanie przywrócić wygląd Pani twarzy nosa i wargi po rozszczepie wargi podniebienia i wrostka zębodołowego do akceptowalnego wyglądu twarzy . Zabiegi te mogą być wykonane w różny sposób w zależności o stanu miejscowego
Najlepiej zrobi Pani zapisując się u mnie na konsultację, w trakcie której uświadomi sobie Pani co i jak można poprawić i przede wszystkim pozbyć się problemu w komfortowych i bezpiecznych warunkach jakie oferuje moja praktyka.
Dla potwierdzenia zapraszam do odwiedzenia mojej strony internetowej
www.drjaworowski.pl
i osobistego kontaktu i konsultacji
kontakt@drjaworowski.pl