Euthyrox 25 a niedoczynność tarczycy

Miałam stwierdzoną niedoczynność tarczycy, brałam leki euthyrox 25 jednak od poł roku zaprzestałam, teraz zrobiłam badania tsh i wynik jest 0,081 co to oznacza?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Badanie sugeruje nadczynność. Należy wynik badania skonsultować z lekarzem. Poza badaniem niezbędne są dane kliniczne do rzetelnej oceny faktycznego stanu zdrowia i występujących zaburzeń.