Fałdy błony śluzowej gładko zarysowane, symetryczne w odcinku środkowym i dalszym przełyku

proszę o interpretacje wyników badań przełyku z kontrastem.Badanie przełyku z podaniem środka cien.,z oceną dynamiki przełykania wykazuje-przełyk drożny,-fałdy błony śluzowej gładko zarysowane,symetryczne w odc.srodkowym i dalszym przełyku,-bez obecności uchyłków..Nieco poniżej zwieracza górnego przełyku obecna jest niewielka nieregularność zarysu światła przełyku(zmiany zapalne?czynnościowe?)do ew.ezofagoskopii...czy to moze być coś powaznego?mam probelmy z przełykaniem od 5 lat.

Lek. Tomasz Budlewski

sadze ze konieczne jest wykonanie badania endoskopowego. prosze udac się do lekarza zlecajacego powyzsze bdanie.