Fałdy pod pachami pomimo odchudzania

Witam, mimo tego że schudłam pod pachami mam fałdy, a właściwie to pod jedną. Wygląda jak tłuszcz ale jak podniosę rękę widać górkę na powierzchni pachy która powinna być normalnie wklęsła. Czy jest to po prostu tkanka tłuszczowa czy może to być coś innego?Nie wiem w jaki sposób się tego pozbyć.

Witam serdecznie!

Droga Pani, z opisu ciężko wywnioskować źródło Pani problemu. Oczywiście może to być nadmierna tkanka tłuszczowa, która pozostała Pani po odchudzaniu i najlepszym sposobem na pozbycie się jej byłyby ćwiczenia wzmacniające te obszary mięśniowe. Jednakże polecałabym udać się do lekarza rodzinnego, aby sprawdził, czy owe uwypuklenie nie jest powiększonym węzłem chłonnym, stanem zapalnym itp. Będzie to na początku najbezpieczniejsze wyjście pod kątem zdrowotnym.

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl