Fałdy skórne po odchudzaniu

Witam, schudłem 10 kg i niestety na brzuchu zostały fałdki skóry nie tłuszczu (na szczęście). Ale jednak przez pół roku jakoś nie mogę się pozbyć fałdek skóry. Nie chcę żadnych radykalnych zabiegów. Czy są jakieś sposoby (kremy, masaże, okłady) żeby skóra sie "skurczyła" ? Czy w ogóle jest to możliwe? Bardzo prosze o podanie rozwiązań

Witam Pana,

Kremy i zabiegi oparte tylko na produktach kosmetycznych lub medycznych to za mało aby poprawić spreżystość skôry.
Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie specjalnego masażu próżniowego stworzonego do odbudowy masy mięśniowego, zabiegów z falą radiową coax lub techniki mesotherm ( mikronakłuwania).

Zapraszam do kontaktu telefonicznego, celem umówienia konsultacji na ktorej będę miała moźliwosć zaproponowania dla Pana zoptymalizowango programu poprawy spreżystości skôry.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Bardzo dobrym nieinwazyjnym sposobem na ujędrnienie skóry jest przeprowadzenie serii zabiegów Maximus. Technologią jest tu trójpolarna fala radiowa, która doprowadza do rozgrzania głębokich warstw skóry w czego konsekwencji dochodzi do skurczenia włókien kolagenowych, co daje nam zdecydowaną poprawę gęstości skóry. Co więcej urządzenie wyposażone jest w funkcję Dynamicznej Aktywacji Mięśni, wiec podczas zabiegu stymulujemy również mięśnie.
Oczywiście każdą tego typu procedurę poprzedza bezpłatna konsultacja na którą serdecznie zapraszam.
W razie dodatkowych pytań -służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska