Fałdy skóry za uszami po operacji plastycznej

Jakis czas temu wykonałam oepracje plastyczną uszu.Za prawym uchem mam nadmiar skóry ,która toworzy fałdy.Czy mozna ta skore wyciać.

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że tak. Proszę o udać się do lekarza chirurga plastycznego

Dzień dobry.
Pozostała skóra po otoplastyce może wymagać korekcji, najlepiej jednak zgłosić się na konsultację w trakcie której można to ocenić.
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej