Fale wierzchołkowe, wrzeciona snu wyrażone w EEG dziecka

Prosze o interpretacje badania eeg w czasie snu dziennego dziecka. Cechy bioelekryczne snu - fale wierzcholkowe wrzeciona snu wyrazone. Na tym tle w ok tylnoskroniowopotylicznej obustronnie z niewielka przewaga str prawej wystepuja poj fale ostr z nastepowym zwolnieniem o amplit do 300 uV fs bez wplywu na zapis Zapis podejrzany o zmiany zlokalizowane

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zapis badania sugeruje występowanie zmian. Proszę udać się z dzieckiem do neurologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.