Fantazje na temat posiadania kochanki

mam fantazje na temat par a moja partnerka nie podchodzi do tego z aprobata wiec powinienem sie udac do psychologa?? wiem ze to nie zboczenie ale tylko fantazje ale co ja mam poradzic z tymi zdradami mojej partnerki o ktorych pisalem . . wiec bedzie dobrze jak i ja bede sie puszczal na boku?? moze to by bylo lepsze dla nas niz spotkania z parami kroch moja partnerka niechce,ja znajde kochanke a ona kochanka.

Dzień dobry!

Być może największym Państwa problemem jest trudność w dojrzałym ustosunkowaniu się do zdrady i poradzeniu sobie z emocjami, jakie ona wywołała. Zdrada jednego z partnerów zdarzyła się w wielu związkach. Dla niektórych par ujawnienie zdrady okazało się krzywdą nie do wybaczenia i definitywnym końcem związku - żal, poczucie skrzywdzenia, utrata zaufania do partnera nie pozwalało na kontynuowanie związku. Dla innych par również zdrada była bolesnym ciosem, zawiedzeniem zaufania, ale z mijającym czasem i wspólną pracą odbudowywania relacji, dziś mogą powiedzieć, że udało im się poradzić sobie z tym problemem i znów są szczęśliwym związkiem. Państwo wydają się być dziś na rozstaju - pomiędzy tymi dwiema drogami. W poszukiwaniu właściwego dla Was kierunku może pomóc wspólna terapia partnerska. Dlaczego chce Pan uprawiać seks "na boku"? Czy przyczyną są Pana duże potrzeby seksualne, niezaspokojone fantazje, nieudane współżycie z partnerką, czy ochota "odegrania się" na niej, zemsty? Jak obecnie wygląda Państwa współżycie? Jak wyglądało kiedyś? Na ile jest udane i na ile jest szansa pracować nad nim w taki sposób, aby również w przyszłości było wystarczająco satysfakcjonujące dla Państwa obojga? Jakie korzyści miałby Pan z rozwiązania "ja znajdę kochankę, a ona kochanka"? Co pozytywnego wprowadziłoby to do Państwa związku, w jaki sposób rozwiązałoby problem?

Pozdrawiam!