Fantazje na temat seksu z mężczyzną

Mam narzeczona, nasz sex jest namiętny i oboje mamy satysfakcje. Jednak mam fantazje nt. sexu z chlopakiem i do tego ostatnio z ciekawości załozyłem profil na portalu dla gejów. Dziewczyna o tym nie wie. Czy mowic jej o tym? Boje się reakcji. Czy to oznacza ze jestem gejem?

Zachęcam do wizyty w gabinecie, proszę o pełną tam szczerość. Pozdrawiam. JW, Poznań.