Fantazje o zabijaniu a zaburzenia psychiczne

Witam, jakiś czas temu miałam fantazje że zabijam faceta. Wyobrażałam sobie że wbijam mu nóż w brzuch.Był on moim nauczycielem i uczył mnie indywidualnie. Zachowywał się jakbym była jego koleżanką, wydawał dziwne dźwięki. Zaczął mnie on przerażać, unikałam lekcji z nim. Rozpierała mnie energia a myśl o tym że chce go zabić. Myślałam o tym żeby wziąć na zajęcia nóż i go wyjąć, żeby się przestraszył. Czy takie fantazje o zabiciu, wylewie krwi są normalne? Czy to jakieś zaburzenia?

W twoim przypadku te"mordercze" wizje rozumiem jako złość i irytację na nauczyciela, których nie mogłaś wyrazić wprost. Ponieważ ten kontakt trwał dość długo, musiało się tego sporo zebrać i twój umysł zaczął wyrzucać ci takie obrazy. O zaburzeniu możemy mówić, kiedy to, co widzimy zaczyna ingerować w rzeczywistość, przeszkadza nam funkcjonować i nie panujemy w jakiejś części nad tym, a inni bliscy widzą, również tego oznaki.

pozdrawiam

Jarosław Żukowski
Pracownia Integra