Fantazje seksualne związane ze zdradą

Kiedyś podczas wspolnych pieszczot spytalam tak z ciekawosci partnera czy chciałby trojkąt,liczyłam że odpowie nie ale niestety powiedział tak. Bardzo mi było wtedy przykro... Jakiś czas później gdy on był w pracy i sama sie bawiłam przeszło mi przez myśl jak by to było gdyby on robil to z inna,atrakcyjna kobieta... spodobało mi się to i od tamtego czasu zdarza mi sie wyobrazac ze nawet podczas seksu ja jestem tą jego kochanką ... Czy to jest normalne? Zaczynam się martwić :(

Pozdrawiam.

Dzień dobry.

Fantazje seksualne mogą dotyczyć różnych osób i "dziwnych" sytuacji, nie znaczy to jednak, że osoby fantazjujące mają rzeczywistą ochotę na ich realizację. W gabinecie wnoszone są na terapię np., fantazje kobiet związane z gwałtem - co absolutnie nie oznacza, że byłby one z radością przyjęte w tzw. "realu". Podobnie też sama Pani zareagowała na odpowiedź partnera sprowokowaną pytaniem o "trójkąt".

Mówiąc inaczej - fantazje (nie tylko erotyczno-seksualne) są nieodłączną częścią naszego życia - ich zasadniczą wartością wydaje się być właśnie to, że nie zawsze jednak muszą i powinny być wprowadzone w życie.

Biorąc pod uwagę powyższe - nie ma podstaw, by Pani wyobrażenia podczas seksu z partnerem można byłoby uznać za nienormalne. Nie ma też powodu do zamartwiania się.

Pozdrawiam.