Fantazjowanie o osobach tej samej płci

Witam. Mam 25 lat, od zawsze uważałam się za biseksualistkę, jednak poza całuskami z koleżankami nie miałam nigdy do czynienia z kobietą sam na sam.Tak na prawdę pociąg do kobiet zaczęłam odczuwać ze 2 lata temu. Jestem w związku z mężczyzną od 1,5 roku i jestem bardzo szczęśliwa. Ostatnio jednak bardzo pociągają mnie kobiety do tego stopnia, że jestem kompletnie zdezorientowana co się ze mną dzieje. Chciałabym spróbować, jednak partner uważa że byłaby to po prostu zdrada. Czuję się rozbita...

Nie wszystkie fantazje opłaca się realizować, bywa to ryzykowne.
Życie jest sztuką wyboru...
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Dzień dobry!

Każdy człowiek i każda para tworzy indywidualne system zasad i norm co do wierności w związku. Widocznie dla Pani partnera Pani flirt/ randka/ seks z inną kobietą byłby przekroczeniem jego granicy tolerancji, pojęcia wierności. Warto rozmawiać na ten temat, nie mniej jednak partner ma prawo pozostać przy swoim zdaniu. Pokusa zbliżenia z innym atrakcyjnym partnerem - konta wierność partnerowi w stałym związku - i radzenie sobie z tą pokusą dotyczy niemal wszystkich ludzi. Niezależnie od tego, heteroseksualnych, homoseksualnych czy biseksualnych.

Pozdrawiam!