Farbowanie włosów a siwienie

Czy od farbowania włosów można osiwieć? Jestem załamana bo po jednym farbowaniu moje włosy naturalne zmieniły kolor. Kiedyś ciemno brązowe a teraz są szaro-siwe. Nie wiem co zrobić bo chciałabym wrócić do koloru z przed farbowania ale to pewnie nie możliwe i będę teraz skazana na farbowanie już cały czas. Czy to w ogóle możliwe żeby kolor włosów zmienił się tak drastycznie w tak krótkim czasie? Kiedyś już miałam pofarbowane włosy i wróciłam z powrotem do swojego koloru a teraz już nie mogę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Konsekwencją farbowania włosów jak najbardziej może być trwała zmiana ich naturalnego koloru. Jeśli jednak już raz udało się Pani wrócić do naturalnego koloru, być może tym razem także się to uda. O szczegółach proszę porozmawiać ze swoim fryzjerem.