Farbowanie włosów podczas ciąży

Pytanie dla Ginekologa. Witam termin porodu mam na 2 maja 2015 bardzo chciałabym już pofarbować włosy czy mogę już to zrobić ? Termin wizyty u swojego lekarza mam za dwa tygodnie stad moje pytanie. Pozdrawiam

Tak, to pytanie przewija się bardzo często. Ja z rozsądku nie zalecam farbowania włosów w I trymestrze ciąży. Jednak najlepiej stosować szampony koloryzujące (bez amoniaku).