Femibion a 15 tydzień ciąży

Jestem w 15 tygodniu ciąży, natomiast biorę witaminy femibion natal 1 a on jest tylko do 12 tygodnia. Czy spokojnie mogę skończyć opakowanie witamin czy zmienic na femibion 2? A wziełam dopiero 2 tabletki z opakowania, co mam zrobić?

Witam serdecznie.
Może Pani dokończyć przyjmowanie Femibion1, a następnie przejść na preparat przeznaczony dla kobiet w drugim i trzecim trymestrze. W związku z tym, że Femibion 2 zawiera więcej nienasyconych kwasów tłuszczowych proponuję stosować dietę bogatą w powyższe oraz witaminę E (ryby morskie, oliwa z oliwek, pestki słonecznika).