Fetysz z kałem w pochwie a infekcje dróg rodnych

Witam, ja i moja żona (pięćdziesiąt lat) postanowiliśmy zabawić się w łóżku. Moja żona (Grażyna) pragnie, abym kolokwialnie mówiąc ,,zesrał" się jej do pochwy. Mam pytania odnośnie tego ,,eksperymentu". Czy możliwe są powikłania w pochwie mojej żony, czy jeśli będę miał tzw. ,,srakę" czy wpłynie to jakoś znacząco na doznania. Ewentualnie dajcie jakieś wskazówki odnośnie egzekucji tego fetyszu. Pozdrawiam, Janusz.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Stanowczo odradzam takie praktyki. Ryzyko zakażenia dróg moczowo-płciowych podczas takich działań jest bardzo duże, W kale znajduje się bardzo duża liczba bakterii mogących wywołać bardzo niepożądane skutki.

Ludzie mają różne fantazje seksualne. Nie wszystkie nadają się do realizacji w realu. Niektórych lepiej nie pielęgnować w głowie, bo nie są społecznie akceptowane i/lub szkodliwe, a mogą podlegać w ten sposób wzmocnieniu, progresji... Seksualności nie należy tłumić, ale trzeba ją kontrolować, bo jest silnym "konstruktem". Ewentualne zachowania opisane w zapytaniu zalicza się do bardzo ryzykownych dla zdrowia. Możliwy jest nawet zgon w wypadku rozprzestrzenienia się infekcji w organizmie kobiety. Fakt, że ekskrementy byłyby innej osoby jeszcze pogorszyłyby sytuację. (Nawet czysty tampon pozostawiony dłużej w pochwie grozi poważnymi powikłaniami).