Fibroadenoma z ogniskową hiperplazją zrazikową

Witam dziś odebrałam wynik histopatologiczny diagnoza brzmi Fibroadenoma z ogniskową hiperplazją zrazikową(9010/0 T-04033).Z tego co przeczytałam to zmiana łagodna ale co to oznacza hiperplazja zrazikowa? Dziękuję za odpowiedź

Jest to wynik niepodejrzany, oznacza zmianę łagodną.Z lekarzem operującym należy skonsultować czy został wycięty radykalnie. Około 3-6 mcy po zabiegu zaleca się kontrolne USG piersi.